Ray Devlin, All Divisions Detachment
Thomas M. Lyons, Central Bucks Detachment
Phillip Saar, Northeastern Detachment
Richard P. Krause, Lancaster County Detachment
Sam Day, Tun Tavern Detachment
Vernon C. Wojciechowski, Lewis B. Puller, Jr. Detachment
Kenneth Mook, Susquehanna Valley Detachment
Walter May, Aurel Bachiak Detachment
Don H. Gee, Central Bucks Detachment
Duane Elmer Crawford, Lewis B. Puller, Jr. Detachment
Marvin T. Hammond, Pocono Marines Detachment
Harry C. Peeters, Pocono Marines Detachment
Rudolph F. Szollar, Pocono Marines Detachment
David N. Ross, Carbon Mountaineers Detachment
Tony Antonell, Washington County Detachment
Charles Miller, Washingon County Detachment
Michael Arnold, Bob Smith Detachment
Paul W. Bliss, Tri-State Gung Ho Detachment
William G. Guillorn, Tri-State Gung Go Detachment
Grant A. Starkey, Landis-McCleaf Detachment
Francis Lovett, Bucktail Detachment
William Talaber, Jr., First Capitol Detachment
Gerald McGee, Deer X-ing Detachment
Stephen Ribovich, Deer X-ing Detachment
Carl Roell, South Hills Pittsburgh Detachment
Paul Gailliot, South Hills Pittsburgh Detachment
Robert Mauk, Bob Smith Detachment
James M. Troutman, Russel M. Butterweck Detachment
Joseph L. Boyer, Gettysburg Battlefield Detachment
Edward Patrick Linton, Tri-State Gung Ho Detachment
George Oprishko, Northeastern Detachment
Robert E. Reigle, Susquehanna Detachment
Charles E. Kresge, Lehigh Valley Detachment
Anthony Fusto, Gen. Smedley D. Butler Detachment
Dennis J. Morsa, Gen. Smedley D. Butler Detachment
Irvin L. Adams, Coal Cracker Detachment
Joseph Pannick, Northeastern Detachment
John R. Patterson, Conemaugh Valley Detachment
John T. Roberts, Three Rivers Leatherneck Detachment
Michael H. Amos, Coal Cracker Detachment
Norman E. Robinson, Anthracite Detachment
Robert Fagan, Delaware County Detachment
Ronald E. Wells, Rolling Rock Detachment
Virginia Bishop, Bantam Marines Detachment
Theodoe Miller, Jr., Lake Erie Marines Detachment
William Williams, Gen. Smedley D. Butler Detachment
Jerry L. Fasnacht, Lancaster County Detachment
Yvonne M. Ziegler, First Capitol Detachment
Harold E. Deihl, Susquehanna Valley Detachment
Robert Izer, Susquehanna Valley Detachment
Helen M. Cook, Gen. Smedley D. Butler Unit
James Obliver Butterwick, Black Sheep Detachment
Martin X. Melvin, Black Sheep Detachment
Thomas M. Tigue, Black Sheep Detachment
Benard A. Seeman, Black Sheep Detachment
John A. Stoughton, Bob Swanson Detachment
Donald L. Leonard, GySgt Ronald E. Baum Detachment
Charles Gordon Wagner I, Russel M. Butterweck Detachment
James R. Cole, Greater Greensburg Detachment
Albert H. Cheese, Schuylkill Carbon Detachment
Lloyd Bickhart, Juniata Area Detachment
Richard J. Spice, Westmoreland County Marines Detachment
Robert Ettl, Bethlehem Detachment
Richard W. Hardie, Washington County Detachment
John G. Orrico, Williamsport Detachment
John Semple, Washington County Detachment
John E. McNeal, Juniata Area Detachment
Kenneth Holly, Jr., Bob Swanson Detachment
Raymond Devlin, Tri-Boro Detachment
Vernon Zweifel, Tri-Boro Detachment
Richard C. Shaffer, Landis-McCleaf Detachment
Chester E. Helm, Williamsport Detachment
Gary A. Roupp,, Williamsport Detachment
Ellis M. Pearce, III. Central Bucks Detachment
Archie A. Kunkle. Bethlehem Detachment
Bert Barale. Washington County Detachment
Harry E. Armstrong, Jr., Northeastern Detachment
George P. Peffel, Jr., R. M. Butterweck Detachment
William E. Dean, Northampton County Detachment
John A. Rosatti, Greater Greensburg Detachment
Charles Connolly, Boot Marine Detachment
Joseph F. Flynn, Northampton County Detachment
Willaim A. McPhillips, III, Northeastern Detachment
Charles R. Daughenbaugh, Juniata Area Detachment
Paul W. Zimmerman, Lancaster County Detachment
Robert R. Leimber, Central Bucks Detachment
George R. Sweeney, Greater Greensburg Detachment
Anastasia Techky, Northeastern Detachment
James T. Stackhouse, Northampton County Detachment
Timothy Mark Supeck, Northeastern Detachment
Daniel J. Callahan, MGySgt John W. Zaengle Detachment
Harry E. Stopp, Northampton County Detachment
Charles R. Lewis, Gettysburg Battlefield Detachment
John Kent Kane II, Chester County Detachment
Frank Kutash, Coal Cracker Detachment
Paul D. Robinson, Landis McCleaf Detachment
James R. Hough, Penn-York Detachment
Kathy E. Logue. Standing Stone Detachment
David D. Huffman, Northampton County Detachment
Philip J. Avillo, First Capitol Detachment
Jon D. Fox, MGySgt John W. Zaengle Detachment
J. Dwight Maierhofer, Standing Stone Detachment
Russell E. Kilakis, R. M. Butterweck Detachment
John W. Rutherford, GySgt R. E. Baum Detachment
Rudolph H. Schoning, II, R. M. Butterweck Detachment
Carl Dehaven, Pron-Seton Detachment
Ronald J. Miller, South Hills Pittsburgh Detachment
Edward K. Rhodes, Dutch Helwig Detachment
Elmer L. Pencek, Northeastern Detachment
Stanley Stewart, Bob Smith Detachment
Herbert R. Kresge, Jr., Northeastern Detachment
Robert E. Bowers, All Divisions Detachment
Hal Foss, Bantam Marines Detachment
John C. Boyer, Sr., Lancaster County Detachment
Richard P. Burk, Lake Erie Marines Detachment
Chester Butts, South Hills Pittsburgh Detachment
David P. Meyer, First Capitol Detachment
Victor K. Mokulehua, Jr., Sgt. Wm. L. Dixon Detachment
Todd Parisi, Sgt. Wm. L. Dixon Detachment
Arthur W. Merat, Sgt. Wm. L. Dixon Detachment
Thomas A. Kerrigan, Tun Tavern Detachment
Stanley J. Brozyna, Anthracite Detachment
Ulrick F. Engman, Chester County Detachment
Thomas A. Pitt, Jr., Chester County Detachment
Gerald F. Russell, Nittany Leatherneck Detachment
PDC Allan R. Pomeroy, Landis-McCleaf Detachment
Michael T. Rotz, Landis-McCleaf Detachment
Richard W. Fitz, Landis-McCkeaf Detachment
William R. Moosher, All Division Detachment
William K. Hughes, Rolling Rock Detachment
Bruce Kenyon, Tri-Boro Detachment
Bernard Murhpy, Tri-Boro Detachment
Michael J. Empetro, Anthracite Detachment
Ron Hoover, Lewis B. Puller, Jr. Detachment
Lamar Cramer, Lancaster County Detachment
Wendall L. Cooper, Jr., All Divisions Detachment
William R. Gott, Landis-McCleaf Detachment
Garnet E. Ott, Landis-McCleaf Detachment
Robert E. Mell,III, Three Rivers Leatherneck Detachment
Myron W. Yencha, Patrick W. Milano Detachment
Edward F. Szostek, Valley Forge Detachment
John C. Nelson, Northeastern Detachment
Charles W. Schroeder, Landis-McCleaf Detachment
J. Michael Depew, First Capitol Detachment
Frank Gene Rasel, Washington County Detachment